Sunday , 16 June 2024
Home / Novosti / Povijesna sezona 2023. za Zagrebački rukometni savez

Povijesna sezona 2023. za Zagrebački rukometni savez

Završetak povijesne sezone za naš savez 🏆
Nakon nešto više od dva mjeseca i 7 odigranih završnica, do kraja su došle sve ovogodišnje završnice za mlađe kategorije. Krenuli smo još u travnju s djevojkama U16, da bi završili sredinom lipnja s dječacima U11.
Grad Poreč bio je domaćin ukupno sedam završnica, tri za djevojke i četiri za mladiće, a za nas je ovo povijesna godina jer su naši klubovi igrali svih 7 finala, od kojih su 5 i osvojili. Ove sezone su naši klubovi osvojili 5 zlata 🥇 i 4 srebra 🥈. Mi kao savez smo izrazito ponosni na naše klubove koji su pokazali da se samo kvalitetnim, stručnim i ustrajnim radom u sportu nešto može napraviti, a naši klubovi su to ove sezone pokazali i na na terenu. 🏆💪
🥇 U17 (M): Sesvete, 🥈PPD Zagreb
🥇 U16 (Ž): Lokomotiva
🥇 U15 (M): Dubrava-Zagreb, 🥈 Sesvete
🥇 U14 (Ž): Lokomotiva
🥈 U13 (M): Maksimir Pastela
🥈 U12 (Ž): Sesvete
🥇 U11 (M): Metalac
Na kraju ove magične sezone kako za naše klubove, tako i za naše male rukometašice 🤾🏼‍♀️ i rukometaše 🤾🏼, želimo čestitati i njihovim roditeljima koji su tokom cijele godine bili podrška ovim našim fantastičnim djevojkama i mladićima. Oni bez kojih ništa od navedemog ne bi bilo moguće, njima želimo čestitati na kraju, jer bez naših stručnih pedagoga, sociologa, psihologa, u jednoj riječi trenera i trenerica, bez njih sve ovo ne bi bilo moguće, jer upravo zbog njih su naši mali 🤾🏼i 🤾🏼‍♀️ prikazali sjajan rukomet u protekla dva mjeseca u porečkim dvoranama.
Na kraju samo jedno veliko hvala svima vama koji ste za ovakve rezultate i zaslužni, jer bez vas ništa od ovoga ne bi bilo moguće. Stavljamo točku na kraj ove magične, povijesne i neponovljive sezone za naš savez.😎💪💣💙

Pročitajte i

Jarun cup 2024.

I ove godine, po 16. put, Zagrebački Rukometni Savez i AKRP Zagreb bili su domaćin …