MRK Sesvete

U zadnjoj utakmici sezone MRK Sesvete igrao je protiv RK Osijeka na domaćem terenu. Iako je kolo ranije osiguran naslov prvaka, pobjedom su htjeli uveličati ulazak u Premijer ligu i feštu koja je organizirana nakon utakmice.

Gosti su u egalu bili do rezultata 3-3, a nakon toga se malo po malo odvajamo i stvaramo razliku koja je do poluvremena iznosila 17-13. U nastavku utakmice imali smo i +9, a na kraju smo slavili rezultatom 34-28. Najbolji strijelac na utakmici bio je Darko Mršić sa 7 pogodaka, dok je Alen Šušnja bio također odličan sa 6 golova. Prije početka utakmice prigodne poklone uručeni su pokloni vrataru Aleksandru Mateši koji je odigrao 108 natjecateljskih utakmica za klub te desnom krilu Marku Punčecu koji je bio važan kotačić u uspjesima koje je klub ostvario u zadnje dvije sezone. Naime, Aleksandar i Marko završavaju svoje igračke karijere te ih je publika nagradila velikim aplauzom. Prvenstvo su završili s 41 bodom na kontu, pet više od drugoplasirane Maksimir Pastele.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak, Aleksandar Mateša; Neven Grgurić 3, Matija Rodić, Luka Ćosić 4, Mario Lacković 2, Matej Semren 1, Marko Punčec 1, Josip Mijo Jurić 1, Ivan Ćurković, Marko Mihaljević, Alen Šušnja 6, Nikola Mirosavljević 3, Luka Vinković 3, Roko Glasnović 3, Darko Mršić 7.
Trener: Zvonimir Bilić