Ponedjeljak , 23 listopad 2017
Home / Klubovi/Škole

Klubovi/Škole

MRK METALAC

Slovenska 20, 10000 Zagreb

e-mail: mrk.metalac@gmail.com

predsjednik Marko Boras 099/3707-875

 

 

voditelj škole rukometa:

Robert Papić  091/9138-662

 

 

 

 

 

škola rukometa za dječake

OŠ VRBANI

Listopadska 8

utorak  12,15 – 13,05

petak    12,15 – 13,05

 

OŠ ŠPANSKO – ORANICE

Dječji trg 1

utorak     16,00 – 17,00

četvrtak  16,00 – 17,00

 

OŠ PETAR ZRINSKI

Krajiška 9

ponedjeljak  14,30 – 16,00

utorak           16,30 – 17,30

petak            17,00 – 18,00

 

OŠ IVAN CANKAR

Cankareva 10

utorak     15,30 – 16,30

četvrtak  15,30 – 16,30

 

OŠ GORNJE VRAPČE

Vrapčanska 188

ponedjeljak  17,00 – 18,00

četvrtak        17,00 – 18,00

 

RK MEDVEŠČAK NFD

Schlosserove stube 2, 10000 Zagreb

Tel:  01/4555-401

Fax: 01/4555-401

e-mail: rk.medvescak@gmail.com

tajnica Mirjana Balinger 095/8189-848

 

 

voditelj škole rukometa:

Tomislav Varga  095/1998-623

 

škola rukometa za dječake

OŠ TITUŠ BREZOVAČKI

Špansko 1

srijeda  20,00 – 21,30

petak    20,00 – 21,30

voditelj:  Tomislav Varga  095/1998-623

 

OŠ ORANICE

Dječji trg 1

utorak    20,30 – 22,00

voditelj:  Tomislav Varga 095/1998-623

 

petak   20,30 – 22,00

voditelj:  Ivan Dragić  091/5211-444

 

 

RK LIBRA TEHNIČAR

2.Praćanska 6a, 10000 Zagreb

Tel:  01/6050-345

Fax: 01/6050-067

e-mail: librateh@zg.t-com.hr

tajnica Marijana Švrljuga 091/3452-502

 

 

voditelj škole rukometa:

Radmila Lalić 098/318-192

 

 

 

 

škola rukometa za dječake i djevojčice

OŠ NIKOLA TESLA

Matetićeva 67

ponedjeljak  17,00 – 18,00      20,30 – 21,30

srijeda           19,00 – 20,00      20,00 – 21,00

četvrtak        17,00 – 18,00

 

OŠ PREČKO

Dekanići 6

četvrtak  20,00 – 21,00

petak      20,00 – 21,00

voditelji:  Radmila Lalić  098/318-192

Mirko Zorko  098/1854-785

 

OŠ KAJZERICA

Žarka Dolinara 9

ponedjeljak  19,00 – 20,00

srijeda           19,00 – 20,00

petak             19,00 – 20,00

 

voditelji: Marijana Švrljuga  091/5009-331

Josip Gagula  098/514-587

 

RK PAVLEKI

Podsusedski trg 14b, 10090 Zagreb

e-mail: drazen.badzek@gmail.com

Dražen Badžek 091/2856-294

 

 

voditelj škole rukometa:

Dražen Badžek  091/2856-294

 

 

 

 

 

škola rukometa za dječake

OŠ PAVLEKA MIŠKINE

Sveti duh 24

utorak      19,15 – 21,00

četvrtak   19,00 – 21,00

voditelj: Dražen Badžek  091/2856-294

 

subota      12,00 – 13,00

voditelj: Goran Nagy  098/1659-676

 

OŠ GORNJE VRAPČE

Vrapčanska 188

srijeda   20,00 – 22,00

voditelji: Dražen Badžek  091/2856-294

Tomislav Puškarić  091/5975-168

 

ŠD SUTINSKA VRELA

Podsusedski trg 14 b

petak   18,30 – 20,00

voditelji: Dražen Badžek  091/2856-294

Tomislav Puškarić  091/5975-168

 

 

RK TRNJE

Kruge 7, 10000 Zagreb

Tel:  01/6151-018

Fax: 01/6388-441

e-mail: rk.trnje@gmail.com

Krešimir Matić 092/2360-068

 

 

 

voditelj škole rukometa:

Krešimir Matić  092/2360-068

 

 

 

 

 

 

škola rukometa za dječake

 

 

 

OŠ KAJZERICA

Žarka Dolinara 9

ponedjeljak  21,30 – 23,00

petak             21,30 – 23,00

voditelji: Danijel Kavan  098/614-037

Darko Borovac  095/8772-330

 

OŠ GRIGORA VITEZA

Kruge 46

utorak     19,15 – 20,30

četvrtak  19,15 – 20,30

voditelji: Darko Borovac  095/8772-330

Domagoj Anić  099/6914-844

 

OŠ DUGAVE

Školski prilaz 7

ponedjeljak  19,00 – 21,00

srijeda           19,00 – 21,00

voditelji: Danijel Kavan  098/614-037

Darko Borovac  095/8772-330

 

OŠ BUKOVAC

Trnac 42

ponedjeljak  19,30 – 21,00

srijeda           20,15 – 21,00

voditelj: Ivan Russo  091/5343-443

 

OŠ REMETE

Remete 99a

ponedjeljak  18,15 – 19,15

srijeda           18,15 – 19,15

voditelj: Danijel Kavan  098/614-037

 

 

RK MAKSIMIR PASTELA

Donji prečac 13, 10000 Zagreb

Tel:  01/2421-947

Fax: 01/2421-947

e-mail: seniori@rkmaksimir-pastela.hr

predsjednik Goran Perić 091/9616-959

 

 

 

voditelj škole rukometa:

Kristijan Subić  091/2421-222

 

 

 

 

 

 

 

 

 

škola rukometa za dječake

 

OŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA

Aleja Antuna Augustinčića 12

utorak     17,35 – 18,20

četvrtak  17,35 – 18,20

voditelj: Morana Katalinić  091/8855-787

 

OŠ IVANA FILIPOVIĆA

Filipovićeva 1

ponedjeljak     17,30 – 18,15

srijeda              17,30 – 18,15

voditelj: Domagoj Matoic  097/7991-643

 

OŠ IVE ANDRIĆA

Milovana Kovačevića 18

utorak     15,00 – 16,00

četvrtak  16,00 – 17,00

voditelji: Josip Mesnik  091/7662-333

Morana Katalinić  091/8855-787

 

OŠ JURE KAŠTELANA

Vladimira Ruždijaka 2a

ponedjeljak     18,20 – 19,05

srijeda              18,20 – 19,05

voditelj: Morana Katalinić  091/8855-787

 

OŠ SILVIJE STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA

Bogišićeva 13

ponedjeljak  17,00 – 18,00  (3-5 razredi)

četvrtak        16,45 – 17,30  (3-5 razredi)

utorak           16,45 – 17,30  (1-2 razredi)

četvrtak        16,00 – 16,45  (1-2 razredi)

voditelji:   Domagoj Matoic  097/7991-643

Goran Blažević  099/7863-907

 

OŠ ZAPRUĐE

Meštrovićev trg 8a

ponedjeljak     16,30 – 17,30

srijeda              16,30 – 17,30

voditelji:  Dario Zrnić  091/3358-300

Morana Katalinić  091/8855-7877

 

OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA

Ivanićgradska 24

utorak     19,00 – 20,00

četvrtak  19,00 – 20,00

voditelji:  Vedran Krkač  091/3358-300

Morana Katalinić  091/8855-7877

 

RK SESVETE AGROPROTEINKA

Bistrička 9, 10360 Sesvete

Tel:  01/2001-751

Fax: 01/2001-751

e-mail: rk.sesvete1@zg.t-com.hr

tajnik Mato Vidović 091/3001-751

 

voditelj škole rukometa:

Branko Šebek  091/3001-752

 

škola rukometa za djevojčice

 

 

 

 

OŠ LUKA

Otona Ivekovića 16, Sesvete

srijeda     19,00 – 20,00

petak       19,00 – 20,00

voditelj:  Mihaela Zadro  091/5158-280

 

OŠ BRESTJE

Potočnica 8, Sesvete

utorak           18,00 – 19,00

četvrtak        18,00 – 19,00

voditelj:  Sanja Brčić  091/5926-666

OŠ IVANA GRANĐE

Soblinečka 68, Soblinec – Sesvete

ponedjeljak  19,30 – 20,45

četvrtak        19,30 – 20,45

voditelj:  Ivana Kranjec  099/5640-069

 

OŠ JELKOVEC

Dragana Plamenca 1, Sesvete

srijeda     17,30 – 18,30

petak       17,30 – 18,30

voditelj:  Ivan Bertović  091/7919-077

RK LOKOMOTIVA

Crnatkova 18, 10000 Zagreb

Tel:  01/4843-344

Fax: 01/4843-344

e-mail: info@rklokomotiva.hr

tajnica Tihana Ćorluka 091/4433-671

 

 

 

 

voditelj škole rukometa:

Marija Papić  091/5360-057

 

 

 

škola rukometa za djevojčice

 

OŠ VRBANI

Listopadska 8

utorak          19,00 – 21,00

četvrtak       19,00 – 21,00

voditelj:  Mateja Brezić  098/595-351

 

OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG

Špansko 1

srijeda          17,30 – 18,30

petak            18,00 – 19,00

voditelj:  Iva Kanjugović  098/9281-833

 

OŠ IVANA FILIPOVIĆA

Filipovićeva 1

ponedjeljak       17,30 – 18,15

srijeda                17,30 – 18,15

voditelj:  Domagoj Matoic  097/7991-643

 

OŠ JURE KAŠTELANA

Vladimira Ružđaka 2a

ponedjeljak       18,20 – 19,05

srijeda                18,20 – 19,05

voditelj:  Iva Kanjugović  098/9281-833

 

OŠ MEDVEDGRAD

Strma cesta 15

ponedjeljak       18,15 – 20,00

srijeda                18,15 – 20,00

voditelj:  Marija Papić  091/5360-058

 

OŠ GUSTAVA KRKLECA – OŠ TRAVNO

Božidara Magovca 103

ponedjeljak   15,00 – 16,00  19,30 – 20,30

srijeda            15,00 – 16,00  19,30 – 20,30

voditelj:  Katarina Ohnjec  098/1754-206

OŠ IVE ANDRIĆA

Milovana Kovačevića 18

utorak       16,00 – 17,00

petak         15,00 – 16,00

voditelj:  Marija Papić  091/5360-058

 

I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE

Školski prilaz bb

srijeda    17,30 – 19,00

subota    10,30 – 12,00

voditelj:  Katarina Ohnjec  098/1754-206

 

OŠ VJENCESLAVA NOVAKA

Vile Velebita 15a

srijeda          18,15 – 19,00

petak            16,35 – 17,20

voditelj:  Domagoj Matoic  097/7991-643

 

OŠ PAVLEKA MIŠKINE

Sveti duh 24

utorak            15,30 – 16,30

srijeda            12,15 – 13,00

četvrtak         15,30 – 16,30  18,15 – 19,15

voditelj:  Marija Papić  091/5360-058

 

OŠ SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA

Bogišićeva 13

utorak          17,30 – 19,00

četvrtak       17,30 – 19,00

voditelj:  Domagoj Matoic  097/7991-643

 

OŠ ŠPANSKO – ORANICE

Dječji trg 1

utorak          16,00 – 17,00

četvrtak       16,00 – 17,00

voditelj:  Iva Kanjugović  098/9281-833

 

OŠ GORNJE VRAPČE

Vrapčanska 188

ponedjeljak  17,00 – 18,00

četvrtak        17,00 – 18,00

voditelj:  Marija Papić  091/5360-058

 

OŠ IVANA CANKARA

Cankareva 10

ponedjeljak  15,30 – 16,30

srijeda           15,30 – 16,30

voditelj:  Magda Bujan  091/5225-048

 

OŠ PETAR ZRINSKI

Krajška 9

ponedjeljak  14,30 – 16,00

utorak           16,30 – 17,30

četvrtak        17,00 – 18,00

voditelj:  Marija Papić  091/5360-058