Utorak , 11 svibnja 2021
Home / Naslovna / Filip Ivić posjetio kamp Hrvatskog rukometnog saveza

Filip Ivić posjetio kamp Hrvatskog rukometnog saveza

Filip Ivić, hrvatski reprezentativni vratar, posjetio je kamp Hrvatskog rukometnog saveza. Predstavio je svoju rukometnu karijeru koju je započeo u RK Zagrebu u kojemu je proveo 13 godina i prošao sve uzraste. Prve seniorske treninge odradio je u vrijeme kada je trener kluba bio Nenad Kljajić. Nastavio je i kod Ivice Obrvana, a punopravni član momčadi postaje za vrijeme Slavka Goluže. Nakon Zagreba odlazi u poljski Kielce, a zatim u njemački bundesligaški klub Gummersbach. Odgovarao je na brojna postavljena pitanja znatiželjnih sudionica kampa. Nakon toga potpisivao se na majice djevojaka koje ga dugo nisu puštale na miru. Zahvaljujemo se Filipu na strpljivosti i što je pronašao vremena da nas posjeti u Zadru.

Rukometaši Nexea doživjeli su i peti poraz u SEHA - Gazprom ligi. U 7. kolu Tatran je u Prešovu pobijedio hrvatskog doprvaka 24:22 i ostao na trećem mjestu skupine A. Sastav koji vodi vrlo uspješno nekadašnji hrvatski izbornik Slavko Goluža, znatno bolje i kvalitetnije ušao je u susret. Vrlo brzo stvorili su prednost od tri pogotka 4:1, pa onda to digli na četiri kod rezultata 6:2, da bi konačno u 14-oj minuti imali i plus pet 11:6. U tim trenucima na vrata Nexea dolazi Moreno Car i s nekoliko uzastopnih obrana lagano pokreće svoju momčad. Nexe najprije radi seriju 0:3, pa onda 1:5, i u samo osam minuta kvalitetne igre dolazi do minimalnog zaostatka. Nakon što je Oliver Rabek pogodio vratnicu i propustio priliku da Tatran odvede na dva razlike u posljednjoj minuti prvoga dijela, Marin Greganić ima čistu priliku za izjednačenje, ali je ne koristi, i na poluvremenu je rezultat 14:13.